جمعه, 07 ارديبهشت 1397

عضو هیئت مدیره کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور گفت: متاسفانه شاهد هستیم برخی کارگران از تامین ملزومات اول مهر فرزندان خود ناتوان هستند.

احسان سهرابی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: یکی از نقدهای اساسی که به منشور تخصصی وزارت کار وارد می‌شود این است که حفظ حیثیت و آبروی کارگران جزو بندهای آن است اما ما همچنان شاهد برخی از حرکت‌های نامتعارف در برابر خواسته‌های کارگران هستیم.

وی با بیان اینکه باید در اجرای حوزه‌های تخصصی ذکر شده در  وزارت کار دقت بیشتری شود، تأکید کرد: کمک به حفظ اشتغال و آوردن لبخند به لب‌های جامعه کارگری مستلزم خروج منشورهای تخصصی از حالت شعاری است. 

عضو هیئت مدیره کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور خاطرنشان کرد: برخی گویا موضوعاتی مانند چند ماه حقوق نگرفتن و شرمندگی در مقابل خانواده را درک نمی‌کنند و این را نمی‌دانند که برخی از کارگران به علت وضعیت موجود حتی ملزومات ابتدای مهر فرزندان خود را نیز نتوانسته‌اند تهیه کنند.

سهرابی تصریح کرد: کارگران همواره هم در رده آسیب پذیرترین اقشار قرار گرفته‌اند اما شاهد هستیم که اقدامات مادون شأن آنها انجام می‌شود که این موضوع با منشور وزارت کار مغایرت دارد.

انتهای پیام/

تبلیغات

کالای ایرانی

امار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
این ماه
کل بازدید
117
53
678
1764
163719

پیش بینی امروز
192